AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Čikagos lietuvių Rotary klubas kviečia į 11-tąjį golfo turnyrą

Čikagos lietuvių Rotary klubas kviečia į 11-tąjį golfo turnyrą

Rugsėjo 21 d., šeštadienį, Old Oak Country klube, Homer Glen (IL) vyks jau vienuoliktą kartą Čikagos lietuvių Rotary klubo (Rotary Club of Chicagoland Lithuanians) organizuojamas kasmetinis golfo turnyras, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos labdarai. 2007 m. įkurtas Čikagos lietuvius vienijantis klubas – naujų idėjų nestokojanti organizacija, kurios tikslas yra padėti ne tik Čikagos lietuvių bendruomenei, bet ir Lietuvoje organizuojamiems projektams, reikalingiems finansinės paramos. Siekdami įgyvendinti naujus projektus, lietuviai bendradarbiauja ir su kolegomis rotariečiais, tokiu būdu yra galimybė ženkliai padidinti surinktą sumą. Tačiau pagrindinė klubo teikiama pagalba skiriama sergantiems vaikams Lietuvoje, būtent jiems bus skirtos ir šio jau tradiciniu tapusio kasmetinio golfo turnyro metu surinktos lėšos. Ankstesnių labdarai skirtų renginių lėšos buvo panaudotos insulino pompų Lietuvoje diabetu sergantiems vaikams pirkimui, medicininės įrangos nupirkimui Šiaulių ligoninei (bendradarbiaujant su Šiaulių Rotary klubu), paramai „Pieno bankui” Kauno klinikose ir kt. 

Rotariečių labdaros renginyje kviečiami dalyvauti ne tik golfo žaidėjai ir gerbėjai, bet ir tie, kuriems yra priimtina labdaros idėja. Šiųmetinio turnyro dalyviai, be golfo, galės mėgautis priešpiečiais ir vakariene, išbandyti laimę loterijoje, dalyvauti ,,tyliajame“ ir ,,gyvame“ aukcionuose, vakare dalyvių ir svečių lauks programa, kurioje dalyvaus krepšininkai Žydrūnas Ilgauskas ir labdaros bei paramos fondo įkūrėjas Rimantas Kaukėnas, susirinkusiems koncertuos grupė iš Lietuvos ,,La Forza“. Renginio organizatoriai šiais metais tikisi surinkti daugiau nei 100 000 dol., visos pajamos, neskaitant renginio išlaidų, bus skiriamos rotariečių vykdomiems projektams.

Klubo nariai labdaringai veiklai aukoja savo laiką bei energiją ir kviečia prie šios veiklos prisidėti visus neabejingus kitų skausmui ar nelaimei. Jeigu nesate golfo gerbėjas, galite atvykti tik į vakarinę renginio dalį. Prie labdarai skirto projekto taip pat galite prisidėti skirdami prizus loterijai ir aukcionams. Rėmėjų prekės ženklas ir informacija bus skelbiama renginio reklamoje, labdarai skirtas lėšas bus galima nurašyti nuo mokesčių. Norint gauti daugiau informacijos apie renginį ir įsigyti bilietus prašome skambinti tel. (708) 906 3040 (Linas Kliarskis).

Prašome jūsų palaikymo šiam svarbiam Čikagos lietuvių Rotary klubo renginiui. Iš anksto dėkojame ir laukiame jūsų – visi drauge galime daug ką gero ir naudingo nuveikti. 

Daugiau apie Čikagos lietuvių Rotary klubo veiklą sužinosite apsilankę klubo „Facebook” paskyroje: https://www.facebook.com/RotaryClubofChicagolandLithuanians/

 

Čikagos lietuvių Rotary klubo informacija

 

Susitikimas su Lietuvos architektu, Nacionalinės k...
Dailiai iškarpyti Lietuvos žemėlapio kontūrai
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Ketvirtadienis, 17 Spalio 2019