AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Deportacija neišvengiama

Deportacija neišvengiama

Venckienės perdavimas Lietuvos teisėsaugai neišvengiamas. Garsioji bėglė, paniekinusi Lietuvos ir ES teismų sprendimus gražinti mergaitę biologiniai motinai, iš naujo stos prieš Lietuvos teismą. Ji pati, buvusi teisėja, žino kokia bausmė jos laukia. Apie jos kitus nusižengimus, įvykdytus prieš jai išbėgant iš Lietuvos, tegul kalba prokurorai ir jos advokatai, teisėjams klausant. Manau, kad kai kuriuos kaltinimus teismas atmes, kiti bus svarstomi.  Bylos sprendimas nenuspėjamas. Paskutinį žodį tars teismas.

 

Įsivaizduoju, matydamas tunelio gale, šviesiai apšviestą „tiesos vainiką“, po kuriuo ant staliuko randasi butelis konjako ir trys taurės. Kodėl trys? Įdomu, ar ne?

Venckienę gražinus į Lietuvą, bus proga pripildyti taures. Nebūdami beširdžiais, už Venckienę išspausime po ašarėlę, o už save išgersime konjaką, iki malonumo. Aaaa, jums rūpi kas tie trys sugėrovai? Aišku, spėliojimų ir įvairių nesąmonių bus daug. Tikras žinojimas – priklauso man.

 

Ne kartą buvo dedamos pastangos sužinojimui, kas už mane rašo mano straipsnius. Tie įtarimai kartojasi ir dabar, liečiant Venckienę, violetinius ir patvorinius. Kodėl toks susidomėjimas? Atrodo, jog mano straipsniai pagrįsti tiesa, violetiniams duria akis. Kodėl nenorima sutikti, kad mano straipsnių autorius esu aš pats? Net įtariamas žurnalistės L. L. rašymo stilius. Jeigu jau taip toli pažengta, tai suprantama, jog tokius spėliojimus reikšti sugeba tiktai kita žurnalistė. Paprastas, eilinis, su žurnalistika nesusipažinęs asmuo, į stilių nekreiptų jokio dėmesio. Gaila, kad gabi žurnalistė, nesugebėdama JAV niekur pritapti, klaidžioja šunkeliais.

 

Įtariu, kad Robertas M, Robertas Mo, ir gal būt dar ateityje bus Robertas Moe, yra, tikriausiai, manęs juodinimui sukurtas fiktyvus asmuo, kurio autorystė priklauso LT.

 

Žinome, jog lazda turi du galus. Taigi, vienas lazdos galas jau smogė violetiniams, jų ruporą „Robertą“, blokuojant Facebook‘e. Užtat gimė naujas fiktyvus Robbie Moore. Jis atsirado po Facebook blokados.  Negalvokime, kad ruporas susigėdins ir nurims. Jie, kaip trolino iki šiol, trolins ir ateityje, nes jie įsitikinę, jog priemonės pateisina tikslą. Nors violetinių skaičius JAV nėra įspūdingas, užtat jie sugeba garsiai šaukti ir būti girdimi. Tai lietuviškas chuliganizmas internete.

 

Mums gerai žinomas lietuviškas pasakymas, kad skęstantysis griebiasi net už šiaudo. Toks pat veiksmas vyksta ir dabar, stengiantis apginti kaltinamąją Venckienę. Tiesiog griebiamasi už senų sovietinių papročių, rašant JAV institucijoms, nevertas charakteristikas. Sovietijoje charakteristika buvo svarus dokumentas, o JAV tai tik sugadintas popieriaus lapas. Tose charakteristikose neužsimenama nei vienu žodeliu apie Venckienei teikiamus kaltinimus. Neužmirškime, JAV teismai, tai ne sovietiniai ir dabartiniai Rusijos teismai. JAV teisėjai bylose remiasi kaltės įrodymu iš kaltintojo pusės, ir apsigynimą nuo pateiktų kaltinimų, iš kaltinamosios pusės. Jokios charakteristikos bei pasiteisinimai nepriimtini.

Violetiniai, paragavę amerikietiškos spaudos laisvę, „pagrobę“ internetinius puslapius, neriasi iš kailio, kenkdami patys sau, rašinėdami nesąmones Venckienės apgynimui. Nejaugi tokiomis nesąmonėmis norima įtikinti JAV Federalinį Teismą sustabdyti jos deportaciją? NUTS.

Be reikalo dedamos pastangos manęs niekinimui, nes violetiniai ir patvoriniai nebeturi jokio atramos taško. Jų pastangos ir viltys žlugo Venckienei patekus į JAV federalinį kalėjimą. Būtų sveikintina, kad su Venckienės gražinimu Lietuvai, visi jos pasekėjai sektų ją, ir galėtų tęsti Lietuvos dergimą būnant Lietuvos teritorijoje. Ko bijoma? O aš, už Venckienę, pasistengsiu išspausti dar vieną ašarėlę.

 

Violetiniams priminsiu, kad ne tas galingas kuris muša, bet tas kuris tuos smūgius atlaiko.

 

Čikaga – labiausiai korumpuotas miestas Amerikoje
KTU mokslininkų išradimas padės gydyti sunkiai gyj...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019