Dr. J. Prunskio susitikimai Baltuosiuose rūmuose

Lapkričio 4 d. LR Garbės konsulas, JAV Prezidento paskirtas Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų (HHS) departamento Skausmo gydymo darbo grupės narys, Illinois skausmo instituto (IPI) įkūrėjas bei medicinos direktorius dr. Jonas Prunskis su oficialiu kvietimu lankėsi Baltuosiuose rūmuose, kur susitiko su JAV Prezidento Vyresniuoju patarėju Joe Grogan. Lapkričio 6 d. dr. Prunskis susitiko su Prezidento patarėja Kellyanne Conway ir Baltųjų rūmų Personalo vadovu Mick Mulvaney.

Šie susitikimai surengti tęsiant diskusijas dėl Skausmo gydymo darbo grupės ataskaitos, kuri buvo pateikta šių metų gegužės mėn. Susitikimų metu aptarti galimi dabartinės opioidų krizės sprendimo būdai, su elektroninių sveikatos įrašų (EHR) sistema susijusios problemos, įtakojančios ženkliai padidėjusį medikų darbo krūvį ir su tuo susijusius sunkumus, ambulatorinių chirurgijos centrų (Ambulatory surgery centers (ASC)) privalumai, suaugusiųjų autologinių kamieninių ląstelių tyrimų rezultatai. 

 

Buvo kalbama apie galimybę pakviesti JAV Prezidentą atvykti į Lietuvą, taip pat pasidalinta mintimis apie galimą Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vizitą į Washingtoną. Dr. Prunskis perdavė prezidentui Donald Trump ir Pirmajai poniai skirtą oficialų šventės organizatorių kvietimą dalyvauti 2020 m. liepos 5 d. Filadelfijoje vyksiančioje Šiaurės Amerikos lietuvių XVI tautinių šokių šventėje.

 

IPI informacija