AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

„Sing!“ eurovizinės dainos klipo filmavimo užkulisiuose: „šiuo metu Europai ypatingai reikia bendrumo jausmo“

„Sing!“ eurovizinės dainos klipo filmavimo užkulisiuose: „šiuo metu Europai ypatingai reikia bendrumo jausmo“

Jurgis Did ir Erica Jennings šiemet kartu nusprendė dalyvauti nacionalinėje Eurovizijos atrankoje su kūriniu Sing!, kuris netrukus turės ir vaizdo klipą. Jo autorė menininkė Rūta Jankauskaitė, taip pat žinoma Marla Singer vardu.

 

Klipe vienu nenutraukiamu kadru papasakojama trumpa istorija. Vaizdo klipas, kaip ir pati daina, neapkrautas efektais ar sudėtingais sprendimais. Svarbiausia idėja ir įsimenama bei greitai pagaunama melodija kviečianti dainuoti kartu, filmavimo metu pasakojo J. Didžiulis.

 

Pasak dueto, kiekviena dainos versija vis kitokia, nes kaskart prie jos atlikimo prisijungia skirtinga publika. Filmuojant Sing!vaizdo klipą taip pat buvo įrašinėjamas gyvas garsas.

 

Tai kur ta Sing! idėja?

 

„Sing!“ yra apie dainavimo galią. Pasak dainos autoriaus J. Didžiulio, dainavimas gali suteikti bendrumo, taikos, ramybės, ir prasmės jausmą:

 

„Su šia daina mūsų tikslas yra ne tik įstrigti žmogaus atmintyje, bet ir sukelti norą dainuoti kartu. Gražiausia dainos versija yra ta, prie kurios prisijungiate ir Jūs“, – sako Jurgis.

 

Pora scenoje ir gyvenime tiki, kad šiuo metu Europai ypatingai reikia bendrumo jausmo, o muzika yra pakankamai galingas įrankis jį kuriant:

 

„Norėjosi parašyti dainą, kurį gerai skambėtų šiuolaikiniame Europos kontekste ir tiktų Izraelio šeimininkavimui. „Sing!“ pabrėžia „aš čia priklausau“ jausmą nepaisant vyraujančios nesantaikos, streso, politinių konfliktų, žiniasklaidos triukšmo ir pan.“, – toliau pasakoja Jurgis.


Sugrįžęs duetas ir palaikymas iš svetur

 

Jurgis ir Erica daug kam Lietuvoje yra žinomi kaip The Ball & Chain, tačiau duetas 2013 m. nusprendė nutraukti bendrą veiklą. Pasak poros, darbas kartu ėmė kenkti santuokai ir jie, žinoma, pasirinko puoselėti pastarąją.

 

Abu nėrėme į skirtingus projektus. Erica ėmė dainuoti solo, o aš keliauti po Lietuvą ir pasaulį su savo interaktyviais pasirodymais, kurių metu įtraukiu publiką žongliruodamas bendruomeniškumo ir visuomenės psichologijos elementais. Per tuos metus subūrėme gana didelį pažįstamų ir gerbėjų ratą svetur, kurie mus labai palaiko, sako J. Didžiulis.

 

Šiemet darome išimtį ir vėl dainuojame kartu. Turime labai stiprią komandą. Mes ir patys su Jurgiu turime didžiosios Eurovizijos patirties, o svarbiausia galingą dainą su dar galingesne idėja. Tikiu, kad pagaliau galime atvežti šį dainų konkursą į Lietuvą, užtikrintai vaizdo klipo filmavimo užkulisiuose kalbėjo E. Jennings.

 

„Sing!“ vaizdo klipo filmavimo užkulisiai (Tautvydo Stuko nuotr.):

 

https://we.tl/t-kMUNTjJCN4

 

Kviečiame švęsti Lietuvos Nepriklausomybės dieną
Lietuvos gyventojai draugiškiausia valstybe laiko ...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Pirmadienis, 14 Spalio 2019