AL naujienos

Amerikos lietuvių dienoraštis

Tokios tokelės (22) Referendumas

Tokios tokelės (22) Referendumas

Ar atmename, kai garsios veikėjos eilę metų skelbė jog referendumas nereikalingas, nes LR Konstituciją galima pakeisti įstatyminiu būdu? Aišku, atsirado nemažas būrys tautiečių palaikantys tokią idėją. Aš turėjau kitokią nuomonę, be tautiečių palaikymo, kuri pasitvirtino. Tai praeitis, kurios kovos ginklus reikia padėti į šalį ir imtis bendro darbo, kad referendumas pasisektų. Negalime kalbėti, jei mano idėja nebuvo priimta, tai „kad ir tvanas“. Jeigu buvo sugebama daug kalbėti ir rašyti už įstatyminį Konstitucijos pakeitimą, tai manau, ir dabar galima garsiai kalbėti ir rašyti už referendumą. Tai bent būtų patriotiškas elgesys. Deja, kur dingo vadovės ir pasekėjai? Jeigu jie negali dirbti bendrą darbą, kad referendumas pasisektų, tai tą jų neveiklą reikia vadinti išdavikiškumu. Iki šiol kalbėjome vieni apie kitus, tai bent dabar pradėkime kalbėti vieni su kitais. Referendumo pasisekimas būtinas. Tapkime vieningi šiam lemiamam momentui. Nežinome ar kita tokia proga pasitaikys.

 

Pastebime, jog Lietuvoje šio referendumo krumpliaračiai beveik nesisuka. Politikams jie naudos neduoda, o žmonių balso jie negirdi, nes savieji interesai užgožia žmonių interesus.

 

Kalbėdamas su viena šeimos drauge Lietuvoje, bandžiau įtaigoti apie referendumo tikslą. Gavau visiškai netikėtą abejojantį klausimą „ar valdžia nenori pakišti kokią kiaulę?“. Visgi sugebėjau išaiškinti eiti ir balsuoti už referendumo pasisekimą. Jeigu yra dar daug tokių abejojančių asmenų, tai pasisekimo galime nelaukti.

 

Tad mieli lietuviai, kiek triūso įdėjote įtikinant Lietuvoje gyvenančius gimines bei draugus, kad lemtingą dieną, jie Lietuvoje, o mes Amerikoje, atliktume savo pilietines pareigas balsuojant už pasisekimą? Ar galėsime balsavimams pasibaigus pažiūrėti į veidrodį? Juk veidrodyje nei vienas nenorime matyti iškreiptą snukį.

 

Linkiu visiems linksmų Šv. Velykų.

BRIGHTON PARKO ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS NEKALTO PRASI...
Čikagos policija pranešė apie bandymus pagrobti va...
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Pirmadienis, 23 Rugsėjis 2019